Aktualności » Zakończenie roku szkolnego

W piątek 22 czerwca 2018 r. usłyszeliśmy ostatni dzwonek w roku szkolnym 2017/2018.

Zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się od uroczystej akademii. Na początku wszyscy uczestnicy odśpiewali hymn narodowy. Po nim uczniowie zaprezentowali program artystyczny – nie zabrakło w nim wierszy, piosenek. Szczególnie podobało się wykonanie utworu „Lato czeka”.

Młodzi artyści zwrócili się także do kolegów, którzy po wielu latach nauki zakończyli edukację w naszej szkole. Na zakończenie części artystycznej tegoroczni absolwenci podziękowali Pani Dyrektor, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi.

Po akademii Pani Dyrektor Ewa Galle wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa ukończenia szkoły i nagrody uczniom klasy III Gimnazjum i III Przysposabiającej do Pracy.

Następnie Pani Dyrektor wraz z wychowawcami poszczególnych klas wręczała nagrody książkowe uczniom, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Na koniec uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody za pracę i działalność w organizacjach działających na terenie szkoły.

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku.