Zaczarowany ogród

Aktualności » Zaczarowany ogród

20 października uczniowie klas II , III pod opieką wychowawczyń odwiedzili Galerię Autorską i Pracownię Malarstwa  Pani Danuty Króliszewskiej.

Przekraczając bramę Galerii poczuliśmy się jak w zaczarowanym ogrodzie. W pracowni przenieśliśmy się w świat artystki, która porwała nas swoimi kolorowymi , pełnymi ciepła obrazami. Uczniowie mieli okazję poznać różne techniki malarskie, mieli okazję samodzielnie malować na sztalugach pod okiem artystki. Zostaliśmy poczęstowani słodkościami , każdy z nas otrzymał pamiątkę z dedykacją artystki. Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem zarówno twórczości, jak i pełnej ciepła i wrażliwości osoby Pani Danuty. Bardzo dziękujemy za możliwość spotkania ze sztuką w tak wspaniały sposób.