Wystawa Dinozaurów

Aktualności » Wystawa Dinozaurów

W poniedziałek 11 marca 2019 r. nasi uczniowie udali się do Centrum Handlowego M1, aby zobaczyć wystawę ruchomych dinozaurów. Na naszych uczniów czekało ponad 20 modeli dinozaurów, w tym 15 ruchomych. Uczestnicy byli zachwyceni modelami, zwłaszcza podobały im się prehistoryczne gody, które poruszały ogonami, łapami i wydawały dźwięki. Dzieci podczas zwiedzania wystawy poznały także zwyczaje dinozaurów oraz dowiedziały się wielu ciekawostek o ich naturalnym środowisku w którym żyły. Dzieci wzięły także udział w warsztatach paleontologicznych – czekały na nich wykopaliska i kolorowanki dinozaurów.

Na zakończenie uczniowie mieli czas na odpoczynek i zabawę. Czekał na nich mini pociąg, atrakcje do robienia zdjęć – ławka triceratops, jajko. Odpoczywać można było na ruchomych bujakach a nadmiar stracić na dmuchańcach.