Wizyta Ochotniczej Straży Pożarnej w SOSW nr 1

Aktualności » Wizyta Ochotniczej Straży Pożarnej w SOSW nr 1

Dnia 20 grudnia 2018 r. naszą placówkę odwiedzili przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej z Olsztyna/Częstochowy. Tym razem nie było to spotkanie, podczas którego uczniowie poznawali tajniki odpowiedzialnej i niebezpiecznej pracy strażaka, ale było to spotkanie z niespodzianką. Niespodzianka – był to Dar Serca od strażaków. Przez cały miesiąc członkowie OSP zbierali dla naszych podopiecznych świąteczne podarunki.

Wszyscy uczniowie otrzymali cudowne prezenty – maskotki, zabawki, pluszaki, samochodziki, klocki, gry, układanki, puzzle. Najwięcej radości naszym dzieciom sprawił fakt, że sami mogli wyciągać z podarunkowych torebek prezenty. Każde dziecko otrzymało zabawkę, która najbardziej mu się podobała.

Na zakończenia spotkania, które upłynęło w radosnej atmosferze, przyszedł czas na świąteczne życzenia i wspólne zdjęcia.

Serdecznie dziękujemy za otrzymane prezenty.