W parku jasnogórskim

Aktualności » W parku jasnogórskim

Jesień jest porą roku niezwykle kolorową, moc barw, które nas otaczają aż proszą się aby chwycić pędzel, kartkę i malować. Czerwień, brąz, żółć i ciemna zieleń liści nawet największego leniuszka skuszą na spacer.

Właśnie w taki urokliwy, jesienny poniedziałek , 23 października, uczniowie klas młodszych wraz ze swoimi wychowawczyniami wyruszyli na poszukiwania mieszkańców parku. Przepiękny Park Jasnogórski przywitał nas bukietem jesiennych kolorów,                     a wyglądające zza chmur nieśmiało słońce zachęcało nie tylko  do poszukiwań zwierząt, ale i do zabaw na placu. Bez wątpienia królowymi parku uczniowie uznali piękne, rude wiewiórki, które jakby na życzenie przebiegały blisko nas. Warto wspomnieć, że po drodze do parku dzieciaki miały okazję podziwiać w Alejach pomniki osób ważnych dla naszego miasta, mowa tu o pomnikach poetki Haliny Poświatowskiej i aktora Marka Perepeczki.

Ten dzień był bardzo udany, kolorowy, pełen zabaw na świeżym powietrzu                    z odrobiną ważnych wiadomości…..i  jak tu nie kochać Jesieni ?