W karnawale to są bale !

Aktualności » W karnawale to są bale !

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy dlatego  dnia 12 stycznia 2017 roku na terenie naszej szkoły  odbył się bal karnawałowy. Przy  dźwiękach największych przebojów, prezentowanych przez DJ – Mateusza i Oskara uczniów III klasy gimnazjum, wszyscy bawili się doskonale.

Bogaty program zabaw, gier i konkursów sprawił, iż żaden uczeń się nie nudził. Wiele śmiechu było podczas tańca z balonikiem, jedzenia cukierków w rękawiczkach, jedzenia jabłka na nitce czy konkursu z krojeniem czekolady. Wiele radości dostarczyło, zwłaszcza młodszym dzieciom malowanie twarzy.

Spora część uczestników balu wystąpiła w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, piraci, wróżki, policjantka, rycerze i różne zwierzątka. Jak przystało na bal karnawałowy, spośród uczestników zabawy wybrano Króla
i Królową balu. W tym roku zostali nimi Daria Goc i Filip Chojnacki.

W przerwach zabawę umilał słodki poczęstunek .

Tego dnia nie brakowało wielu emocji, radości, euforii, nie obyło się też bez niespodzianek. W naszej placówce bale są atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki. Wspólna zabawa przy muzyce rozwija u nich inwencję twórczą i pozwala bardziej zintegrować środowisko uczniowskie.

Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok, zapraszamy do obejrzenia zdjęć.