Turniej piłki nożnej

Aktualności » Turniej piłki nożnej

5 grudnia 2014 r. działający w naszym Ośrodku Uczniowski Klub Sportowy „Olimp” zorganizował, już po raz czternasty, Halowy Integracyjny Turniej Piłki Nożnej. Zadanie zostało dofinansowane ze środków budżetu Gminy Miasta Częstochowy. Impreza odbyła się w Hali Częstochowa. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych – szkoły podstawowe i gimnazja. Startowały drużyny z SP nr 18, ZSS nr 23, Zespołu Niepublicznych Placówek Oświatowych oraz dwie drużyny reprezentujące SOSW nr 1.

Pierwsze miejsce wśród szkół podstawowych zdobyła drużyna SP nr 18, a wśród gimnazjów zwyciężyła drużyna SOSW nr 1.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i słodycze. Przyznano także kilka nagród indywidualnych. Wśród wyróżnionych był nasz uczeń Konrad Duda, który został najlepszym zawodnikiem Turnieju.