Szkolny Koło Miłośników Zwierząt „SOW-a”

Aktualności » Szkolny Koło Miłośników Zwierząt „SOW-a”

Członkowie Szkolnego Koła Miłośników Zwierząt „SOW-a” włączyli się do akcji niesienia pomocy bezdomnym kotom. To kolejna akcja Koła w ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym. Tym razem  zbieraliśmy karmę dla bezdomnych kotów, które oczekują na adopcję.
         W okresie 12-16 lutego 2018 r. na terenie placówki została przeprowadzona zbiórka pożywienia dla kotów. Karmę zbieraliśmy dla organizacji KOMITET SPOŁECZNY CZĘSTOCHOWSKIE KOTY DO ADOPCJI.

Do akcji bardzo aktywnie włączyli się uczniowie, rodzice i nauczyciele. Zebraliśmy sporą ilość karmy suchej, karmy mokrej w puszkach i saszetkach.

Członkowie Koła posegregowali karmę, spakowali i razem z nauczycielami zawieźli ją do punktu odbioru.

Wszystkim rodzicom, nauczycielom i uczniom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie
i niesienie pomocy porzuconym, bezbronnym zwierzętom.