Sukcesy piłkarzy

Aktualności » Sukcesy piłkarzy

1 grudnia działający w naszym Ośrodku Uczniowski Klub Sportowy „Olimp” zorganizował, po raz kolejny, Halowy Integracyjny Turniej Piłki Nożnej. Impreza odbyła się w Hali Częstochowa, wzięło w niej udział 7 drużyn.

Szkoły podstawowe reprezentowały: SP nr 18, SP ZNPO i SP SOSW nr1. Gimnazja reprezentowały: Gimnazjum SPSK, Gimnazjum ZNPO, Gimnazjum ZSS nr 23 i Gimnazjum SOSW nr1.

Zawody zakończyły się wielkim sukcesem naszych drużyn, które wygrywając wszystkie swoje mecze zdobyły 1 miejsca w obu kategoriach wiekowych, a uczeń klasy II gimnazjum Damian Gołda został najlepszym graczem Turnieju.

Startujące drużyny i najlepsi gracze otrzymali pamiątkowe puchary, a wszyscy uczestnicy słodkie upominki.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków budżetu Gminy Miasta Częstochowy.