Sprzątanie lasu

Aktualności » Sprzątanie lasu

Dnia 9 czerwca 2016 roku po raz kolejny uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Częstochowie uczestniczyli w sprzątaniu lasu przy ul. Legionów. Do akcji walki o czystość lasów i terenów leśnych zaprosiła naszych uczniów  FIRMA TRW POLSKA. SP. Z O.O. przy ul. Legionów 63.

Uczniowie  wykazali ogromne zaangażowanie. Starali się jak najlepiej wykonać powierzone im zadanie. Z uśmiechem na twarzy rywalizowali między sobą. Każdy uczeń chciał zebrać jak najwięcej śmieci.

Na zakończenie akcji na wszystkich czekała miła niespodzianka – pracownicy Firmy TRW POLSKA. SP. Z.O.O – zaprosili nas na wspólny obiad i deser. Na zakończenie uczestnicy imprezy otrzymali prezenty  - plecaki (dziewczynki niebieskie, a chłopcy czarne) wraz z drobnymi upominkami .

Miło spędzony czas na długo pozostanie w pamięci dzieci.

Uczniowie i nauczyciele Specjalnego Ośrodka  Szkolno-Wychowawczego nr 1 serdecznie dziękują Firmie TRW POLSKA. SP. Z O.O w Częstochowie za zorganizowanie plenerowej imprezy, okazane serce i zainteresowanie .