Spotkanie Wigilijne

Aktualności » Spotkanie Wigilijne

Spotkania wigilijne w ZF TRW Polska w Częstochowie są już głęboko zakorzenione w tradycji naszej placówki. Podobnie jak w latach ubiegłych 12 grudnia 2018 r. uczniowie SOSW nr 1 wraz z nauczycielami i Panią Dyrektor Barbarą Korsak wzięli udział w spotkaniu wigilijnym.

Podczas spotkania uczniowie zjedli świąteczny obiad, słuchali i śpiewali kolędy . Największą atrakcją dla naszych dzieci było spotkanie z Mikołajem, który obdarował dzieci prezentami. W tym roku najmłodsi uczniowie otrzymali przepiękne piórniki i maskotki a starsi słuchawki i PowerBanki.

Na zakończenie spotkania przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli świąteczne życzenia i podziękowali za zaproszenie.

Wspaniale spędzone chwile przy wspólnej wieczerzy wigilijnej, dźwięku kolęd, pełne magii, uroku i radości na długo pozostaną w sercach naszych uczniów .

Cała społeczność szkolna jeszcze raz dziękuje DYREKCJI I PRACOWNIKOM
ZF TRW za zorganizowanie spotkania wigilijnego, prezenty, za szczere serce, wielką dobroć i umiejętność dzielenia się z innymi.