Spotkanie wigilijne

Aktualności » Spotkanie wigilijne

Spotkania wigilijne w ZF TRW Polska w Częstochowie są już głęboko zakorzenione w tradycji naszej placówki. Z tego powodu  nasi uczniowie nie mogli doczekać tegorocznego spotkania. Marzenie ich spełniło się 12 grudnia 2017 r. , bo właśnie wtedy uczniowie SOSW nr 1 wraz z nauczycielami i Panią Dyrektor Barbarą Korsak wzięli udział w spotkaniu wigilijnym.

Podczas spotkania uczniowie zjedli świąteczny obiad, słuchali i  śpiewali kolędy . Największą atrakcją dla naszych dzieci było spotkanie z Mikołajem, który obdarował dzieci prezentami. W tym roku najmłodsi uczniowie otrzymali maskotki – przytulanki, z kolei starsi słuchawki.

Na zakończenie spotkania przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli świąteczne życzenia.

Wspaniale spędzone chwile przy wspólnej wieczerzy wigilijnej, dźwięku kolęd, pełne magii, uroku i radości na długo pozostaną w sercach naszych uczniów .

Cała społeczność szkolna jeszcze raz dziękuje DYREKCJI I PRACOWNIKOM
ZF TRW  za zorganizowanie spotkania wigilijnego, prezenty, za szczere serce, wielką dobroć i umiejętność dzielenia się z innymi.