Smaczna, zdrowa, zimowa

Aktualności » Smaczna, zdrowa, zimowa

W czwartek 11.01.2018 uczniowie klasy 2 i 3a na zajęciach szkolnych  przygotowali  samodzielnie pod opieką wychowawczyni  pyszną pełną witamin zimową sałatkę owocową.  W jej składzie znalazły się : pomarańcze, jabłka, gruszki, kiwi, ananas, mandarynki, grejpfruty. Wszyscy mieli na widok tych pysznych i zdrowych owoców uśmiechnięte minki  i ochoczo zabrali się do pracy nie zapominając o bezpieczeństwie                 i higienie.

Przyrządzenie sałatki uświadomiło dzieciom  jak ważne są dla nas owoce, i jak ważną rolę odgrywają w naszej codziennej diecie  - nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim dlatego że zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm. Sałatką poczęstowaliśmy koleżanki, kolegów, i nauczycieli.

Sałatka udała się ,  wszystkim bardzo smakowała .