Rodzinnie i sportowo

Aktualności » Rodzinnie i sportowo

8 czerwca Uczniowski Klub Sportowy "Olimp", Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oraz Stowarzyszenie „Pomocna dłoń” w ramach obchodów Dnia Rodziny zorganizowały imprezę sportowo- rekreacyjną „Dzień Sportu”.

W imprezie wzięli udział nasi wychowankowie oraz goście z MOW w

Herbach i ZSS nr 23.

Zawodnicy pokazali swoje umiejętności w 12 konkurencjach.  Rzucali do celu różnymi przyborami, pokonywali tory przeszkód, startowali w wyścigach.

Maksymalną ilość punktów zdobyło dwóch uczniów klasy III Gimnazjum: Mateusz Duda i January Domżalski.

Wśród dziewcząt najlepszy wynik uzyskała uczennica klasy Przysposabiającej do pracy Sandra Grzesiak.

Dopisała pogoda i humory, a słodkie nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy zmagań sportowych.

Dzień wcześniej odbył się konkurs wiedzy o sporcie, którego zwycięzcą został uczeń klasy III Gimnazjum Damian Gołda. Pamiątkowy puchar dla niego ufundował UKS.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków budżetu gminy Miasta Częstochowa.