Pierwszy dzień wiosny

Aktualności » Pierwszy dzień wiosny

21 marca 2016 r. uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 pożegnali zimę i przywitali długo oczekiwaną wiosnę.

W tym roku organizacją POWITANIA WIOSNY zajęli się uczniowie klasy IV a Szkoły Podstawowej i III b gimnazjum. Pod opieką nauczycieli wykonali Marzannę.

W  sali przystrojonej w wiosenne dekoracje,   odbyła się impreza POWITANIE WIOSNY. Było pełno radości i uśmiechów podczas zorganizowanych  zabaw, gier i konkursów. Największe zainteresowanie wśród uczniów wzbudził konkurs plastyczny „PANI  WIOSNA”

Na zakończenie imprezy uczniowie wraz z opiekunami udali się na wcześniej przygotowany plac, na którym spalono Marzannę. Z piosenką na ustach „Słomiany chochole, związany powrozem, dość nas namęczyłaś i śniegiem i mrozem”  ZIMOWA PANNA została spalona.