Niech żyje bal

W dniu 22.01.2016r. w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. Podczas imprezy uczniowie zapoznali się z historią karnawału w Polsce i na świecie, dowiedzieli się o paradach karnawałowych w Wenecji i w Rio de Janeiro.

Bawiliśmy się w rytm muzyki, którą profesjonalnie nam grali nasi didżeje: Paweł
i Michał - uczniowie III gimnazjum.

Na naszym balu pojawiły się m.in orientalne księżniczki, policjantka, kowboj, diabełek, indianka.

Uczniowie uczestniczyli podczas balu w licznych konkursach, grach i zabawach. Układali piramidę z plastikowych kubków, któa okazała się dla niektórych nie lada wyzwaniem. Dużo śmiechu było podczas tańca z balonem, jedzenia jabłka na nitce czy też cukierków w rękawiczkach.

Podczas zabawy zostały nagrodzone najciekawsze przebrania. Wśród nagrodzonych osób były m.in: Wiktoria Wojewoda, Julia i Daria Goc, Filip Chojnacki, Mateusz Koźlik.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.