Aktualności » Konkurs plastyczny

W październiku 2017 r.  uczniowie SOSW nr 1 wzięli po raz kolejny udział                     w szkolnym konkursie plastycznym „DARY JESIENI”.

Na konkurs wpłynęło Ponad 50  prac wykonanych w różnych technikach – pastele, farby plakatowe, akwarela, wydzieranka, wycinanka, kolaż. Były prace płaskie                            i przestrzenne (ludziki i zwierzęta  z kasztanów i żołędzi, jesienne drzewa, bukiety kwiatów, jeże, grzyby).

Komisja konkursowa nagrodziła 27 uczestników. Pośród nagrodzonych prac znalazły się prace uczniów klasy I-III Przysposabiającej do Pracy min.:
R. Walentka, P. Rębielaka, J. Marczak, P. Puś, S. Grzesiak, prace uczniów klasy I-III Szkoły Podstawowej – R. Wieczorka, O. Ciszewskiego, J. Goc, D. Goc, N. Jabłońskiej, J. Karwowskiej, prace uczniów klasy IV-VI Szkoły Podstawowej – J. Staworko, K. Łagodzińskiego, A. Bartmanowicza, prace uczniów klasy II-III Gimnazjum – K. Dudy oraz prace uczniów wykonane na terenie internatu  - O. Chwajoł, O. Duda. Nagrody  konkursowe otrzymali także uczniowie, którzy mają nauczanie indywidualne – F. Sroślaka i  K. Dederko.

Wszyscy nagrodzeni uczestnicy na apelu otrzymali nagrody . Nagrodzone na konkursie prace można było oglądać na wystawie zorganizowanej  na terenie świetlicy szkolnej.