Konkurs o ruchu drogowym

Aktualności » Konkurs o ruchu drogowym

Po raz ósmy na terenie SOSW nr 1 dnia 18 listopada 2014 r. odbył się integracyjny konkurs wiedzy z zakresu wychowania komunikacyjnego pod hasłem „Jestem bezpieczny – znam znaki drogowe”.

Patronat nad konkursem objęło Stowarzyszenie Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń”. Do konkursu przystąpili uczniowie klas IV-VI Szkoły Podstawowej    z Oddziałami Integracyjnymi nr 53 w Częstochowie oraz nasi podopieczni w składzie: J. Domżalski, M. Duda, Ł. Niedzielski, S. Gizler.

Podobnie jak w latach ubiegłych uczniowie wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami, a rywalizacja trwała do ostatniego pytania. Po konkursowych zmaganiach odbyło się spotkanie integracyjne. Uczestnicy konkursu otrzymali nagrody: dyplomy, książki i paczki ze słodyczami.

IB