Kolorowa Wielkanoc

Aktualności » Kolorowa Wielkanoc

Święta Wielkanocne to czas wielkiej radości i wzniosłego nastroju. To również cas  przygotowań i ciekawych tradycji.

W dniach 19 i 20  marca  2017 r. na terenie naszej placówki odbyły się warsztaty wielkanocne. Wzięli w nich udział uczniowie klasy I-IV, V-VII Szkoły Podstawowej, II-III gimnazjum oraz podopieczni świetlicy szkolnej.

Program warsztatów obejmował artystyczne wykonanie z materiałów ekologicznych – siana i słomy - wielkanocnej palmy, kurek i zajączka.

Warsztaty poprowadziła  Pani Jolanta Cieplik, która pokazała uczniom jak w prosty sposób   można wykonać ozdoby wielkanocne.

Udział w warsztatach dla wszystkich uczestników był okazją do lepszego poznania się
i stworzył warunki do rozwijania twórczości i wyobraźni dzieci.

Podczas zajęć powstały niepowtarzalne ozdoby, które można podziwiać na wystawie zorganizowanej na terenie świetlicy szkolnej. Najpiękniejsze prace zgłoszono do konkursu „PISANKA WIELKANOCNA”