Dzień Nauczyciela

Aktualności » Dzień Nauczyciela

W tym roku szkolnym nasza akademia przybrała formę koncertu życzeń. Jako pierwsze życzenia odebrały panie Dyrektor. Mogły też wysłuchać  piosenki w wykonaniu ucznia klasy III gimnazjum, który zaśpiewał „Dyrektorskie tango”. Swoje życzenia pięknie wyrecytowali i wyśpiewali najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Swoje talenty zaprezentowały także uczennice Sara i Ada, wykonując liryczną piosenkę oraz układ taneczny. Największą sympatię publiczności zyskał żartobliwy występ  Kamila, który zadedykował piosenkę dla pani od matematyki  „Nie liczę godzin i lat” oraz dla pani od informatyki „Bo ty się boisz myszy”.  Nastrój udzielił się publiczności, która włączyła się do wspólnego śpiewu.  Na zakończenie uczniowie wręczyli wszystkim pracownikom szkoły własnoręcznie wykonane laurki oraz żabki, które mają przynosić szczęście. Po chwilach życzeń i wzruszeń odbyło się uroczyste ślubowanie nowych uczniów naszej szkoły.