Aktualności »  Dzień Edukacji Narodowej

13 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej – święto uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i wszystkich osób związanych z oświatą.   Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, podczas której uczniowie zaprezentowali montaż słowno – muzyczny. Jako pierwsi swoje umiejętności wokalne i recytatorskie zaprezentowali najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Wśród licznych wierszy, życzeń i piosenek nie zabrakło także gorących słów podziękowań.  Wspaniałą niespodziankę przygotował uczeń klasy V Kacper Łagodziński. Wspólnie z mamą zatańczył zumbę. Występ ten zmienił się spontanicznie w lekcję zumby, gdyż kolejno dołączali nowi tancerze. Na zakończenie uczniowie wręczyli wszystkim pracownikom szkoły własnoręcznie wykonane róże.Uroczystość  została przygotowana pod kierunkiem Haliny Berdys, Moniki Karbowiak . Oprawę muzyczną przygotował Zbigniew Kołodziejczyk.