Aktualności » Dzień Dziecka

Po raz kolejny nasi najmłodsi uczniowie mieli okazję odwiedzić Bibliotekę Miejską Filia nr 2 przy ul. Orlik-Ruckemanna w Częstochowie.  Tym razem było to  spotkanie
z okazji Dnia Dziecka.

Panie pracujące w Bibliotece dla naszych uczniów przygotowały wspaniałą niespodziankę – PLAC ZABAW.

Na PLACU ZABAW  dzieci bawiły się w „Pokoju lalek”, „Domku z małą gastronomią”, „Teatrzyku kukiełkowym”, „Suchym basenie”. Po zabawie zmęczone, ale bardzo zadowolone dzieci odpoczywały na bajecznie kolorowych materacach i wysłuchały fragmentu książki Astrid Lindgren „Dzieci z Bullerbryn”.

Na zakończenie dzieci serdecznie podziękowały za zabawę. Spotkanie to na długo pozostanie w pamięci dzieci, które już teraz nie mogą doczekać się następnego spotkania.