Dary jesieni

Aktualności » Dary jesieni

W październiku 2016 r.  uczniowie SOSW nr 1 wzięli po raz kolejny udział w szkolnym konkursie plastycznym „DARY JESIENI”.

Na konkurs wpłynęło prawie 40 prac wykonanych w różnych technikach – pastele, farby plakatowe, akwarela, wydzieranka, wycinanka, kolaż. Były prace płaskie i przestrzenne (ludziki i zwierzęta  z kasztanów i żołędzi, jesienne drzewa, wiewiórka, jeże).

Komisja konkursowa nagrodziła 18 uczestników. Pośród nagrodzonych prac znalazły się prace uczniów klasy I-III Przysposabiającej do Pracy min.:
R. Walentka, S. Kaczmarka, J. Marczak, P. Puś, prace uczniów klasy I-IIIa Szkoły Podstawowej – R. Wieczorka, O. Ciszewskiego, prace uczniów wykonane na terenie internatu  - O. Chwajoł, O. Duda  oraz prace uczniów, którzy mają nauczanie indywidualne – F. Sroślaka i  M. Różyckiego.

Najciekawsze i najładniejsze prace wykonane na konkurs zostały zaprezentowane na zorganizowanej na terenie ZSS im. M. Grzegorzewskiej WYSTAWIE PIĘKNA.

Wszyscy nagrodzeni uczestnicy na apelu otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Nagrodzone na konkursie prace można było oglądać na wystawie zorganizowanej  na terenie świetlicy szkolnej.