DARY JESIENI

Aktualności » DARY JESIENI

W październiku uczniowie SOSW nr 1 wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym „DARY JESIENI”.

Na konkurs wpłynęło prawie 40 prac wykonanych w różnych technikach – pastele, farby plakatowe, akwarela, wydzieranka, wycinanka, kolaż.

Komisja konkursowa nagrodziła  25 uczestników. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli: Sandra Grzesiak – jej prace dodatkowo zdobyły wyróżnienie na zorganizowanej na terenie ZSS im. M. Grzegorzewskiej WYSTAWIE PIĘKNA, najmłodsi uczniowie klasy I a  i II/III a, Natalia Knapik – wykonała najwięcej prac.

Wszyscy nagrodzeni uczestnicy na apelu otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Nagrodzone na konkursie prace można było oglądać na zorganizowanej wystawie na terenie świetlicy szkolnej.